Wyślij wiadomość
Chiny Wyświetlacz OOH producent
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Kevin Woo

Numer telefonu : www.starvisionx.com

WhatsApp : +8618101899103

Free call

DLACZEGO DUŻE MARKI STAWIAJĄ NA INWESTOWANIE W REKLAMĘ ZEWNĘTRZNĄ?

September 30, 2021

najnowsze wiadomości o firmie DLACZEGO DUŻE MARKI STAWIAJĄ NA INWESTOWANIE W REKLAMĘ ZEWNĘTRZNĄ?

 

 

Wielu reklamodawców uważa, że ​​marketing online to najlepszy wybór.Właściwie wiele znanych krajowych i zagranicznych marek wciąż wysoko wycenia reklamę zewnętrzną.Tylko sceny z życia wzięte mogą na długi czas kształtować wizerunek marki.Marki odnoszące sukcesy, które można znaleźć wszędzie, są mistrzami reklamy i marketingu zewnętrznego.

 

1. Dowód danych - Wielkie marki są mistrzami reklamy zewnętrznej i marketingu

 

Według najnowszych statystyk CODC: W pierwszej połowie 2021 r. krajowe wydatki na publikacje na reklamę zewnętrzną osiągnęły 80 miliardów, co stanowi wzrost o 28% w porównaniu z tym samym okresem w 2020 r., faktycznie wzrost o 15%, a wzrost netto o 11%.

 

W przypadku reklamy zewnętrznej LED koszty publikacji w mediach w pierwszej połowie 2021 r. sięgnęły 10 miliardów juanów, co stanowi wzrost o 51% w porównaniu z analogicznym okresem poprzedniego roku, rzeczywisty wzrost o 16% i wzrost netto o 13%.Po epidemii outdoorowe nośniki reklamowe LED powróciły do ​​dynamicznego trendu wzrostowego.Z wyjątkiem jednego nośnika, wszystkie wydatki inwestycyjne na nośniki zewnętrzne wzrosły w różnym stopniu, a ogólne nośniki zewnętrzne wykazały tendencję do ożywienia w erze po epidemii.

 

Sądząc z powyższych danych, rozwój mediów outdoorowych pokazuje, że właściciele marek są nadal nierozerwalnie nieodłączni od pozycji marketingowej reklamy zewnętrznej w epoce po epidemii.Era ruchu weszła w drugą połowę.Właściciele marek coraz bardziej obawiają się wzrostu ze względu na szczytowy ruch internetowy, zanik dywidend i intensyfikację wewnętrznego rolloveru.W tej chwili ruch offline stał się koniecznością dla właścicieli marek.

 

2. Wizualizacja efektów dostawy reklamy zewnętrznej

 

Narodziny znanej marki to najpierw poinformowanie o niej konsumentów, następnie zainteresowanie nią, a na końcu jej zakup.Reklama zewnętrzna istnieje w prawdziwym życiu i jest powiązana emocjonalnie.W Twojej codziennej trajektorii działania marka prezentowana w reklamie zewnętrznej wita konsumentów, pokazując Ci jej wizerunek i siłę marki.Nie ma to sobie równych w reklamach internetowych.

 

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość